نصب پرده

از مهم ترین عوامل موثر در دکوراسیون داخلی هر منزل پرده ها می باشد. پرده ها بسته به طرح و  کیفیت آنها انواع مختلفی دارند نصب پرده رنگ تازه ای به فضای خونه می بخشد و همچنین پرده ها برای پوشاندن پنجره های کهنه کاربرد دارد نصب پرده در ظاهر کار ساده ای است ولی در باطن کاری دشوار است که متخصصین ما در نایژه به درستی و با مهارت نصب پرده فلزی، نصب پرده پارچه ای، نصب پرده کرکره ای،نصب پرده زبرا،نصب پرده تصویری را انجام می دهند.

نصب-پرده

برای نصب پرده باید مراحل زیر را انجام داد:

-اندازه گیری طول میل پرده برای نصب پرده:

نصب پرده به دو روش انجام می شود: روش اول نصب میل پرده روی دیوار، روش دوم  نصب میل پرده روی سقف.که برای نصب پرده ابتدا باید عرض داخلی پنجره را اندازه گیری کنید وبه این نکته توجه داشته باشید که  طول میل پرده نباید از این مقدار بیشتر باشد.

 

نصب پایه های میل پرده:

نصب پرده احتیاج به ابزارهایی از قبیل دریل، پیچ و رولپلاک دارد که نصابان پرده نایژه ابتدا محل مورد نظر برای نصب پایه پرده را با مداد علامت گذاری کرده و سپس با دریل محل علامت گذاری شده را سوراخ می کند و سپس محل نصب پرده را رولپلاک می کند نصب پایه برای نصب پرده در مواردی که سیم های برق  و دیوارهای کاذب و قدیمی وجود داشته باشد نصب پرده را دشوار می سازد.

عوامل موثر بر قیمت نصب پرده و شید

پرده ها نه تنها می توانند به ایجاد فضای شخصی شما کمک کنند علاوه بر آن مثلا در فصل گرما که با بستن شان می توان از تابش مستقیم خورشید جلوگیری کرد، کارکرد بهینه سازی در مصرفی انرژی دارند. این ها البته همواره و در صورت انتحاب صحیح و هوشمندانه می توانند کمک بزرگی در زیبایی و شخصیت دکوراسیون خانه شما داشته باشند.
نوع پرده
اولین و مهمترین عاملی که بر روی هزینه نصب پرده مستقیما تاثیرمی گذارد، نوع پرده است که هر کدام میزان کار و تجهیزات مورد نیاز خود را دارند.

پرده های افقی که با نصب محفظه داکت بر روی سقف آماده می شوند
پرده های عمودی که دارای ریل یا چوب پرده هستند و هم بر روی دیوار و هم سقف قابل نصب اند
پرده های از پیش امده معمولا هزینه کمتری نصب به پرده هایی که بطور خاص و با اندازه گیری در محل نصب می شوند، دارند
پرده ها برقی هم با توجه به تعدد نصب تجهیزات مورد نیاز و سیم کشی و داکت کشی هزینه بالاتری را نسبت به نصب پرده های دستی طلب می کنند.
میزان کار
طبیعتا هر چه ساعت کار مورد نیاز برای نصب پرده بیشتر باشد هزینه نصب هم بالاتر می رود. برخی پرده های خاص قطعات بیشتری دارند، بعضی از مدل ها موتوردار و اتوماتیک هستند و انواعی از پرده ها می توانند تا حد زیادی نیاز به بالا و پایین کردن و اندازه کردن و شخصی سازی دارند
کم کردن هزینه
بسیار از فروشندگان پرده در صورتی که تمام پرده های مورد نیاز در خانه را به آنها سفارش دهید، به دلیل اینکه بسیاری از کارهای مربوطه را بصورت یکجا و در یک روز انجام خواهند داد، به شما تخفیف می دهند. به عنوان مثال این کار باعث می شود ایاب و ذهاب بصورت یک باره اتفاق بیافند و هزینه سربار کاهش یابد
این خدمت توسط متخصصین دکوراسیون داخلی ارائه می شود.

 

نصب پرده

})