مراحل شستشوی مبل در منزل(مبل شویی)

نایژه تمام خدمات مربوط به مبل شویی از قبیل مراحل شست و شو و مراحل خشک شویی مبلمان شما را در منزل انجام می دهد که پس از انجام این مراحل شما بعد از یک ساعت می توانید از مبل خود استفاده کنید مراحل به صورت زیر انجام می شود:

 

  1. جاروکشی روی مبل به صورت خشک انجام می شود.
  2. مبل ها با مواد شوینده نانو آلمانی  و فرچه مخصوص مبل شویی بدون آسیب زدن به مبل شما شسته می شود.
  3. و در مرحله آخر مبل شویی؛ خشک شویی با دستگاه مخصوص انجام می شود. خشک شویی برای این این منظور است که آب و مواد شوینده باقی در مبل با دستگاه مخصوص خشک شویی کشیده  و خشک می شود ولی به این معنا نیست که با استفاده از این دستگاه مبل شما کاملا خشک می شود بلکه مقداری نم و رطوبت در مبل باقی می ماند که معمولا یک ساعت طول می کشد تا مبل شما خشک شود و بتوانید از آن استفاده کنید مراحل مبل شویی تقریبا همانند مراحل مراحل شستشوی تشک خوشخواب است.

مبل شویی

مبل شویی نایژه

 

تعرفه مبل شویی در منزل به موارد زیر بستگی دارد:

 

  •    نوع مبل که راحتی است یا استیل
  •    نشیمن ها به چه تعدادی است
  •    جنس پارچه استفاده شده در مبلمان
  •    نوع رویه کوبی مبل
  •    مواد شوینده مصرفی برای شستشو
  •    سفارش خدمات دیگر

 

نایژه مبل شویی با دستگاه های وکیوم و افراد آموزش دیده را در همه مناطق تهران تنها در یک ساعت انجام می دهد. همه سرویس های نایژه دارای تضمین رضایت مشتری بوده و از بهترین موادنانو آلمانی برای شستشو مبل استفاده می شود.

متخصصین شرکت نایژه که کار شستشوی مبلمان را انجام می دهند توصیه می کنند که مبلمان خانه را به راحتی تعویض نکنید چراکه یک شستشوی کامل مبلمان  و شاید کمی تعمیرات یا تعویض رویه کوبی مبل با هزینه ای بصرفه باعث می‌شود صاحب یک دست مبل نو شوید.

 

})