لوله کشیلوله کشی ساختمان یکی از مهمترین فعالیت های شرکت نایژه می باشد. اجرای انواع سیستم های لوله کشی   آب سرد و گرم ،  شوفاژ و پکیج و فاضلاب و همجنین تعمیر و تعویض قسمتهای خراب و آسیب دیده سیستم لوله کشی ساختمان در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید.

اجرای یک سیستم لوله کشی صحیح برای ساختمان در هنگام ساخت و ساز از موارد بسیار مهم و ضروری به حساب می آید زیرا در آینده می تواند از بروز خسارت و تحمیل هزینه جلوگیری نماید . چنانچه از بهترین نوع لوله و اتصالات استفاده شود ولی نکات ایمنی و فنی در مورد اتصالات و وصل کردن قسمت های مختلف رعایت نشود در اینده نزدیک بروز نشتی در میان اتصالات لوله اجتناب ناپذیر خواهد بود.

در گذشته از لوله های فلزی برای لوله  کشی منازل استفاده میشد . اما امروزه از این نوع لوله ها کمتر استفاده می شود و از لوله سفید یا سبز پلی پرو پیلن استفاده می شود . این نوع لوله ها دارای مقاومت زیادی در برابر خوردگی و فشار و همچنین دمای بسیار بالا هستند. لوله پلی پروپیلن در برابر اسید های اکسیژنه به شدت مقاومت می کنند در حالی که لوله های فلزی قدیمی از این نوع مقاوت برخوردار نیستند. عمر لوله های پلی پروپیلن به ۵۰ سال می رسد و آب بندی کاملی را در بین اتصالات ایجاد می کنند.

شرکت نایژه به شما همشهریان محترم استفاده از این نوع لوله ها را به دلایل زیر پیشنهاد می کند :

  • سرعت در نصب
  • حمل و نقل آسان
  • قیمت مناسب
  • عدم زنگ زدگی
  • عدم پوسیدگی
  • قابل آشامیدن
  • زیبایی در نصب روکارپ

در صورتی که سیستم لوله  کشی منزل شما از لوله های قدیمی استفاده می کند و این سیستم دچار نقص و نشتی شده کافی است با شرکت نایژه تماس بگیرید . کارشناسان ما در خصوص تعویض این سیستم به شمتا مشاوره می دهند و در صورت تمایل تکنسین های ما در کوتاهترین زمان ممکن تمام سیستم لوله کشی منزل را برای شما تعویض خواهند کرد .

لوله کشی فاضلابلوله  کشی فاضلاب و تعمیر قسمت های آسیب دیده سیستم فاضلاب ساختمان نیز از جمله فعالیت های مهم شرکت نایژه می باشد. برای لوله کشی فاضلاب از بهترین لوله های pvc  استفاده می شود تا این اطمینان به مشتریان داده شود که در اینده مشکلی برای این سیستم پیش نخواهد آمد . اما مهمترین نکته در مورد این لوله کشی فاضلاب این است که در صورت گرفتگی لوله ها از مواد لوله باز کن شیمیایی استفاده نشود ، چرا که این مواد به علت خواصیت خورنده به اتصالات لوله های pVc آسیب میزنند و باعث اینجاد نشتی و نم در ساختمان می شوند ، برای لوله بازکنی با شرکت نایژه تماس بگیرید تا به بهترین شکل با استفاده از تجهیزات مناسب این مشکل برای شما رفع گردد.

 

})