لوله بازکنی آسان و سریع با نایژه

گرفتگی لوله های فاضلاب و مجراهای خروجی آب یکی از مشکلات شایع شهروندان ما می باشد . برگشت آب در اثر گرفتگی صحنه خوشایندی  برای ما نیست و باعث ایجاد بوی بد و الودگی در منزل می شود.  اغلب ما تجربه رویارویی با این مشکل را داشته و هزینه و وقت زیادی را هم صرف حل این مشکل نموده ایم . لوله های فاضلاب داخل ساختمان در اندازه های ساخته می شوند که تنها برای عبور آب  مناسب هستند و افتادن قطعات پلاستیکی و فلزی ریز و درشت به درون آنها سبب گرفتگی لوله ها می شود. مسئله ای که امروزه در میان مردم رایج شده است استفاده از مواد لوله بازکنی برای رفع این گرفتگی می باشد و با تبلیغات شرکت های سازنده این مواد شیمیایی مردم به استفاده از این مواد لوله بازکنی ترغیب می شوند . اما باید توجه داشت که این مواد در اثر استفاده زیاد می توانند به اتصالات لوله های فاضلاب که اکثر با چسب مخصوص به هم وصل می شوند آسیب جدی وارد آورده و باعث ایجاد نشتی در این لوله ها شود که تشخیص ترکیدگی لوله و نشتی کاری دشوار و هزینه بر خواهد بود. نکته دیگر اینکه این مواد قادر به رفع گرفتگی هایی که در اثر افتادن اجسام بزرگ به درون لوله ها میشوند نیستند. افراد و شرکت های زیادی هستند که به صورت غیر اصولی و استفاده از روش های نامناسب اقدام به لوله بازکنی میکنند و شاید هم در کوتاه مدت و ضاهرا مشکل را برای شما حل کنند ولی در طولانی مدت و گذشت زمان اثرات مخرب کار آنها آشکار شده و باعث صرف هزینه های مجدد برا شما می شوند. یکی از خدمات مهم و اصلی شرکت نایژه لوله بازکنی و رفع گرفتگی از لوله های فاضلاب است. ما این خدمات را به صورت اصولی و تضمینی برای مشتریان خود ارائه می دهیم و در صورت رضایت مشتریان محترم هزینه این گونه خدمات از آنها دریافت می شود. لوله بازکنی شرکت نایژه با تجهیزات و دستگاه های مدرن انجام می شود تا به صورت دقیق و صحیح مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب حل شود . به کمک این ابزارها حتی در صورتی که گرفتگی در میان اتصلات خمیده هم باشد به آسانی رفع می گردد و هیچ گونه خسارتی هم به سیستم لوله کشی وارد نمی شود.

لوله بازکنی تهران ، لوله بازکنی شبانه روزی

شرکت نایژه با هدف ارائه خدمات فنی و لوله کشی آسان و سریع به همشهریان عزیز افتتاح گردیده است و مفتخر است که بهترین خدمات تاسیساتی لوله بازکنی و تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم و سم پاشی را به همشهریان با قیمت و زمان مناسب  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می دهد. شرکت نایژه آماده ارائه خدمت به منازل و مجتمع های مسکونی و آپارتمانی و عقد قرارداد با کلیه وزارت خانه ها ، سازمان ها ، موسسات وادارات دولتی و شرکت ها ، موسسات خصوصی در همه زمینه های کاری شرکت صنعت در سراسر تهران می باشد . یکی از مشکلات اصلی همشهریان در زمینه تاسیساتی گرفتگی لوله می باشد که این امر برای اکثر ما اتفاق می افتد و امری اجتناب ناپذیر است ، حال پرسش اینجاست که در یک شهر شلوغی همانند تهران بیرون رفتن از منزل و صرف وقت گرانبها و هزینه جهت یافتن یک شرکت یا شخص مورد اعتماد برای لوله بازکنی ، کاری عاقلانه است ؟؟ کافی است که با شرکت نایژه تماس بگیرید و از ما مشاوره رایگان برای حل این مشکل بخواهید . کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد و در صورت نیاز شما در کمترین زمان ممکن تکنسین فنی را به منزل شما اعزام خواهیم کرد تا با اطمینان مشکل منزل یا شرکت شما رفع گردد.  بسیاری از همشریان ما جهت رفع گرفتگی لوله از محلول های لوله بازکنی استفاده می کنند و شاید هم به طور موقعت مشکل گرفتگی لوله را با کمک این محلول ها رفع کرده باشند ، اما نکته مهم اینجاست که استفاده از این محلول ها به اتصالات لوله های فاضلاب صدمه می زند و باعث ایجاد نشتی در آینده می شود که در آینده مشکلاتی از قبیل ایجاد نم و رطوبت در منزل و سستی بنای منزل را در پی خواهد داشت . شرکت نایژه با استفاده از تجهیزات مدرن برای لوله باز کنی و یا تشخیص نشتی لوله استفاده می کند و این اطمینان را به شما می دهد که هرگز خسارت یا آسیبی به تاسیسات منزل شما وارد نمی کند.

جهت ایجاد یک سیستم لوله کشی مدرن و استاندارد با بهترین مواد با ما تماس بگیرید . همکاران ما بهترین نقشه لوله کشی را برای منزل شما ترسیم می کنند ، سپس نوع لوله ها و مواد موجود را به شما معرفی می کنند و تفاوت هر کدام را برای شما توضیح می دهند تا مناسب ترین نوع مواد مصرفی را انتخاب کنید

لوله باز کنی نایژه

شرکت نایژه در زمینه های مختلف از جمله لوله بازکنی ،تشخیص ترکیدگی لوله ، رفع نم و رطوبت ، مبل شویی ، شستشوی تشک خوشخواب ، شستشوصندلی کف وسقف خودرو در محل ،شستشونما ، سمپاشی ، لوله کشی ، آرایشگری در منزل ، کارگر ساده _ کارگر روزمزد ، نصب پرده ، سرویس کولر آبی کولرگازی ، خدمات نظافت ساختمان ، خدمات برقساختمانی ، تعمیرات منزل و دکوراسیون  ، کارت پخش کن و قصاب در حال فعالیت می باشد .با متخصص ترین افراد که دارای گواهی مهارت می باشند و کار را با بهترین کیفیت به شما تحویل میدهند.

نایژه را بشناسید
تمامی دستگاه های مربوط به لوله بازکنی و تخلیه چاه این شرکت پیشرفته و دقیق می باشد و بدون آسیب رساندن به لوله آنرا را به طور کامل باز می کند.
نایژه با استخدام نیروی متخصص در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه برای انجام کار به بهترین شکل ممکن در خدمت شماست
نایژه تمام خدمات خود ( لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، حفر چاه و … ) را در طول سال و ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته به صورت کامل ارائه میدهد
نایژه در حال حاضر در زمینه مختلف  در تهران در حال فعالیت می باشد. لوله بازکنی با تجهیزات مدرن و تکنولوژی روز دنیا انجام میگردد.

مدیریت نایژه امیدوار  است بتواند در زمینه انواع مشاوره و همچنین اجرای خدمات لوله بازکنی رضایت کلیه مشتریان گرامی را برآورده نماید.

لوله بازکنی در تهران را در سریع ترین زمان ممکن با نایژه تجربه کنید.
لوله بازکنی توالت و یا سیستم لوله کشی حمام و دسشویی به منظور رفع گرفتگی لوله انجام میگیرد. روش های مختلفی برای لوله بازکنی انجام مییرد که بسته به دلیل گرفتی لوله و یا شدت گرفتگی آن می باشد

روش اول: استفاده از فنر لوله بازکنی برقی
روش دوم: لوله بازکنی تراکم هوا
روش سوم: لوله بازکنی با استفاده از تلمبه ی دستی
روش چهارم: روش های خانگی لوله بازکنی
دستگاه لوله بازکنی ابزاری مناسب برای باز کردن گرفتگی‌های سخت لوله فاضلاب است. دستگاه لوله بازکنی با ساختمان مناسب خود کار لوله بازکنی را بسیار آسان کرده است. دستگاه لوله بازکنی به صورت کلی از موتور و فنر تشکیل شده است. موتور نیروی محرکه لوله بازکنی را تامین می‌کند و فنر نیروی بازکننده لوله بازکنی را بر گرفتگی‌ها وارد می‌کند. علت استفاده از فنر در دستگاه لوله بازکنی، انعطاف‌پذیر بودن آن است. دستگاه لوله بازکنی فواید بسیاری دارد که برخی از آنها به عبارت زیر است

کوچک و قابل حمل
استفاده از برق شهری
باز کننده گرفتگی‌های سخت
سرفنرهای مختلف
فنر بلند برای لوله‌های طولانی
محفظه جمع‌کننده فنر
سرعت عمل در باز کردن گرفتگی
مناسب برای شرکتهای لوله بازکنی

})