شستشوی نما

در هر شهری ساختمان ها مهمترین جلوه بصری یک شهر هستند و در شهرها خودنمایی می کنند . اطراف ما مملو از برج ها و ساختمان ها با نما های مختلف و رنگارنگ شده است . هنگامی که یک ساختمان تازه ساخته می شود با دیدن نمای آن حس خوبی به ما دست می دهد و از تماشای آن لذت می بریم . اما در مدت کوتاهی بر اثر آلودگی های زیاد مخصوصا دود خودروها این نمای زیبا چهره دیگری به خود میگیرد و کمتر کسی میل به نکاه کردن به ساختمان را خواهد داشت.  شستشوی نما ساختمان هم مانند شستشوی خودرو و لباس ما امری واجب شده است مخصوصا برای برج ها و مجتمع های مسکونی که ساکنین زیادی دارند .

باید توجه داشت که شستشویی نما ساختمان کار ساده ای نیست و حتما باید توسط افراد متخصص و دوره دیده انجام شود . بلندی ارتفاع ساختمان ها و کار در ارتفاع بلند نیاز به ابزار و افراد ماهر دارد. شرکت نایژه برای شستشوی نمای ساختمان شما از داربست استفاده نمیکند بلکه با توجه به نوع  نمای ساختمان و ارتفاع آن از تجهیزات مناسب همانند طناب ، بالابر ، واترجت و … استفاده می کند .

انتخاب نوع نماشویی با توجه به جنس نما متفاوت خواهد بود.

شستشوی نما

شستشوی نما شیشه ای با استفاده از ابر و طی انجام می شود .

برای شستشوی نما های با جنش آجر – سیمان – سنگ و کامپوزیت با استفاده از دشتگاهای واترجت صورت می گیرد . این دستگاه آب را با فشار بسیار زیادی به نمای ساختمان می پاشد و جرم و کلیه آلاینده های که سطح نما را پوشنانده اند پاک می کند.

نما شویی

همچنین شرکت نایژه برای شستشوی نماهای قدیمی که بر اثر گذشت زمان آلاینده ها و چربی ها روی ان را پوشانده و به راحتی با آب سر و واترجت تمیز نمی شوند از روش شستشو با آبگرم به وسیله واترجت و یا روش دستی و آب گرم استفاده می کند تا این اطمینان به همشهریان عزیز داده شود که سطح نمای ساختمانشان با هر شرایطی که باشد کاملا تمیز خواهد شد.

})