شستشوی مبل

شستشوی مبل در حال حاضر به عنوان یک کار تخصصی دسته بندی می شود. برای شست و شوی فرش ها روش های متعددی وجود دارد.

شستشوی مبل

اگر مبل های ما خیلی کثیف نباشند شاید خودمان بتوانیم با شامپوهای مخصوص تا حدودی مبلمان را تمیز کنیم ولی به صورت تخصصی باید از دستگاه های مجهز و تخصصی این کار انجام شود.

شستشوی مبل در حال حاضر اهمیت زیادی دارد.

چرا که در صورت اینکه این کار به صورت غیر تخصصی انجام شود:

  1. چوب مبل آسیب می بیند.

  2. شکل پارچه ی مبل حالت اولیه و زیبایی خود را از دست می دهد و زشت نما می شود.

شستشوی مبل

برای این منظور باید با شرکت هایی که شستشوی مبل را انجام می دهند مثل شرکت های خدمت رسانی همکاری کرد. تا این کار را برای شما در خانه یا محل کارتان انجام دهند.
پس اگر مبل های استیل و یا گران قیمتی دارید حتما برای شتشو با شرکت های معتبر تماس بگیرد و مطمئون باشید که آن ها شستشوی مبل را بهتر از شما انجام م یدهند در حالیکه دچار آسیب نمی شود.

قبل از تماس با مبل شویی باید به چند نکته توجه فرمایید.
  1. حتما از نحوه ی شستشوی مبل و شیوه ی کار آن ها اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

  2. حتما شرکت هایی را انتخاب کنید که شماره ثبت دارند و خدمات خود را ضمانت می کنند.

  3. حتما برای همکاری با مبل شویی یا شرکت مورد نظر از کیفیت و استاندارد بودن مواد شوینده مورد مصرف برای مبل اطمینان حاصل نمایید چون میتواند باعث آسیب به بافت پارچه شود.

  4. از شرکت مورد نظر ، تضمین لکه بری برای مبلمان را بخواهید.

  5. درمرحله ی اول قبل از شستشوی مبل ، از آن ها بخواهید که پارچه ی مبلی که را میخواهید شستشو شود را بررسی و تست ثبات رنگ بگیرند ؛ تا مشخص شود که رنگ دهید دارد یا نه .

Summary
Review Date
Reviewed Item
اگر مبل های ما خیلی کثیف نباشند شاید خودمان بتوانیم با شامپوهای مخصوص تا حدودی مبلمان را تمیز کنیم ولی به صورت تخصصی باید از دستگاه های مجهز و تخصصی این کار انجام شود. شستشوی مبل در حال حاضر اهمیت زیادی دارد. چرا که در صورت اینکه این کار به صورت غیر تخصصی انجام شود: چوب مبل آسیب می بیند. شکل پارچه ی مبل حالت اولیه و زیبایی خود را از دست می دهد و زشت نما می شود.
Author Rating
51star1star1star1star1star
})