شستشوی مبل

شما نیاز دارید که هر چند وقت یک بارمبل های خود را بشوئید اما این کار سخت بود و شما را اذیت میکند و شما نیاز دارید که این کار را به یک شرکت خوب بسپارید ما اینجا هستیم تا شستشوی مبل های شما را انجام دهیم. شستشوی مبل به منزل شما زیبایی می بخشد.
شستشوی مبل تهران سرویس

تمامی مراحل شستشو و خشک کردن مبل کاملا در منزل انجام شده و شما پس از گذشت مراحل زیر میتوانید از مبل شسته شده خود بهترین استفاده رو ببرید.

  1. شستشوی مبل

    شستشوی مبل

    ابتدا توسط ما مبل شما جارو شده

  2. مبل های شما توسط دستگاه مخصوص و فرچه مخصوص شسته می شود
  3. ودر مرحله آخر مبل شما توسط دستگاه خشک کن خشک شده و قابل استفاده می باشد.

بخش خشکشوئی به این طریق است  که آبی که در مبل باقی مانده است و باعث خرابی مبل میشود با دستگاه خشک کن بیرون می آوریم و تا روز بعد نم مبل خشک شده و کاملا قابل استفاده است.

خدمات شستشوی مبل شستشوی تشک خود را به شرکت تهران سرویس بسپارید

اطلاع از قیمت های به بخش تماس با ما مراجعه کنید

رضایت مشتری برای ما مهم ترین چیز میباشد.

عوامل موثر بر قیمت شستشوی مبلمان

شستشوی مبلمان خدمتی است که در مورد مبل ها و کاناپه ها، صندلی های ناهارخوری با نشمین گاه یا پشتی پارچه ای، کوسن ها و بطورکلی لوازمی که موادی از پارچه های کتانی و ابریشمی و پشمی در ساختشان بکاررفته است. این خدمت به دو صورت منظم و ماهانه در شرکت ها یا خانه هایی که از یک حیوان خانگی نگهداری می کنند و هم در صورت نیازهای مقطعی مثل رفع لکه های چربی بعد از مهمانی ها ارائه می شود. گاهی هم شستشوی مبلمان در هنگام سال نو و با خانه تکانی و نظافت کلی خانه انجام می شودو در نظرداشته باشید در صورتیکه از بوی سیگاری که در خانه تان کهنه شده ناراحت هستید شستن مبلمان راه خوبی برای از بین بردن این بوی نامطبوع است.

ابعاد و اجزاء مبلمان

مهمترین فاکتور در قیمت شستشوی مبلمان ابعاد و اندازه ی مبلمان است که البته طبیعی هم هست چون مبلمان بزرگتر میزان ساعات مورد نیاز کار و حجم شوینده های مورد نیاز را بالامی برند. همچنین در مورد مبل هایی که از پشتی های متعدد تشکیل شده اند تعداد این پشتی ها و نشیمن های جداشونده هم بر قیمت شستشوی مبلمان بطور مستقیم تاثیرمی گذارد.

محله

معمولا در محله هایی که هزینه زندگی بالاتری دارند، مثل خیلی از خدمت های دیگر، هزینه شستشوی مبلمان نیز بالاتر است.

جنس مبلمان

پارچه های گران قیمت تر و حساس تر بکاررفته در ساخت مبلمان یا مبلمان چرمی، از دیگر مواردی است که میزان دقت و کیفیت شستشو را بالابرده و در نتیجه بر قیمت شستشوی مبلمان تاثیر می گذارد. مواردی هم مثل مبلمان آنتیک و عتیقه که لازم است برای شستشویشان اصول خاصی را بکار بست، در قیمت گذاری موثر هستند.

لکه سرسخت چربی

همه چیز به میزان ساعات کار مورد نیاز و مقدار و نوع شوینده برمی گردد. از جمله لکه های چربی یا آلودگی های دیگر. گاهی حیوان خانگی شما با خرابکاریش مبلمان را کثیف کرده و نیاز به شوینده خاصی برای از بین بردن لکه های حاصل وجود دارد.

توصیه متخصص

متخصصین شرکت های خدمات نظافتی که کار شستشوی مبلمان را انجام می دهند توصیه می کنند که مبلمان خانه را به راحتی تعویض نکنید چراکه یک شستشوی کامل و تعمیرات جزئی؛ در صورت نیاز، می تواند شما را صاحب یک دست مبلمان نو مثل روز اول بکند.

البته اگر می خواهید دقیقا بدانید که چقدر باید هزینه کنید بهتر است با ما تماس بگیرید تا با متخصصین  ارجاع پیدا کنید

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
شستشوی مبل شما نیاز دارید که هر چند وقت یک بارمبل های خود را بشوئید اما این کار سخت بود و شما را اذیت میکند و شما نیاز دارید که این کار را به یک شرکت خوب بسپارید ما اینجا هستیم تا شستشوی مبل های شما را انجام دهیم. شستشوی مبل به منزل شما زیبایی می بخشد. شستشوی مبل تهران سرویس-شستشوی مبل-شستشوی تشک-فنر لوله بازکنی
Author Rating
51star1star1star1star1star
})