شاید برای شما این سوال پیش بیاد چرا باید تشک خوشخواب شسته شود.

عوامل زیادی هستند که باعث کثیفی خوشخواب(تشک تختخواب) خواهند شد که با شستشوی خوشخواب در منزل می توانید آن را رفع کنید. موی خیس، وسایل مرطوب، عرق کردن حین خواب ،غذا خوردن در رختخواب ،داشتن حیوانات خانگی که عادت دارند بر روی تشک شما بخوابند و … موجب آلودگی و بو گرفتن خواهند شد. این بو ممکن است به علت رشد باکتری و قارچ ها باشد. بنابراین مهم است که شستشوی خوشخواب به طور مرتب و حداقل هر ۶ ماه یک بار صورت بگیرد تا تشکهای شما کاملا تمیز شود و آلودگی از آن دور شود. با شستشوی خوشخواب به حفظ سلامتی خود کمک کنید.

موجودات ریزی که در تشک شما جا خشک کرده می تونه خواب راحت از شما بگیره و این سوال برای شما پیش بیاد که چرا با همه خستگی نمی تونید بخوبی بخوابید.

بله این درسته که این موجودات ریز و میکروسکوپی نه تنها می تونه باعث بد خوابی بلکه در موارد شدیدتر و طولانی مدت باعث ایجاد خارش وقرمزی پوست و حساسیت شما بشهپس توصیه میشه که هر شش ماه یک بار نسبت شستشوی تشک خود اقدام کنید.البته موارد فوق درمورد کودکان که پوستی حساس و بدنی ضعیف دارن بیشتر شایع است.

شرکت نایژه با داشتن کادری مجرب و دستگاهای بروز و پیشرفته و سابقه کاری ده ساله در این زمینه هم اکنون یکی از شرکتهای پیشرو می باشد که می توانید این مشکل به راحتی ودر کمترین زمان ممکن حل کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

})