شستشوی تشک

شاید برای شما این سوال پیش بیاد چرا باید تشک خوشخواب شسته شود.

عوامل زیادی هستند که باعث کثیفی خوشخواب(تشک تختخواب) خواهند شد که با شستشوی تشک خوشخواب در منزل می توانید آن را رفع کنید. موی خیس، وسایل مرطوب، عرق کردن حین خواب ،غذا خوردن در رختخواب ،داشتن حیوانات خانگی که عادت دارند بر روی تشک شما بخوابند و … موجب آلودگی و بو گرفتن خواهند شد. این بو ممکن است به علت رشد باکتری و قارچ ها باشد. بنابراین مهم است که شستشوی خوشخواب به طور مرتب و حداقل هر ۶ ماه یک بار صورت بگیرد تا تشکهای شما کاملا تمیز شود و آلودگی از آن دور شود. با شستشوی تشک خوشخواب به حفظ سلامتی خود کمک کنید.

موجودات ریزی که در تشک شما جا خشک کرده می تونه خواب راحت از شما بگیره و این سوال برای شما پیش بیاد که چرا با همه خستگی نمی تونید بخوبی بخوابید.

بله این درسته که این موجودات ریز و میکروسکوپی نه تنها می تونه باعث بد خوابی بلکه در موارد شدیدتر و طولانی مدت باعث ایجاد خارش وقرمزی پوست و حساسیت شما بشهپس توصیه میشه که هر شش ماه یک بار نسبت شستشوی تشک خود اقدام کنید.

شرکت نایژه با داشتن کادری مجرب و دستگاهای بروز و پیشرفته و سابقه کاری ده ساله در این زمینه هم اکنون یکی از شرکتهای پیشرو می باشد که می توانید این مشکل به راحتی ودر کمترین زمان ممکن حل کنه. شستشوی تشک

 

شستشوی تشک خوشخواب در منزل یا محل کار بدون مواد شیمیایی مضر

در هر خانه ای آلودگی های پنهانی وجود دارد که سبب بروز مشکلات سلامتی میشوند. اگرچه شما ممکن است به طور مرتب ملحفه های خوشخواب خود را شستشو دهید اما متاسفانه، ما اکثرا از شستشوی و نظافت تشک خوشخواب خود غافل میشوم و فراموش میکنم که جدا از لکه های به وجود آمده بر آن، عدم نظافت آن و باقی مانده آلودگی ها بر سطح و در عمق آن چه عوارض بدی بر سلامتی ما خواهد گذاشت.

 

کثیف شدن تشک خوشخواب

بیشتر کثیفی های که روی تشک خوشخواب جمع میشوند ( جدا از ریختن مایعات و لکه ها ) از گرد و خاک، عرق بدن و پوست مرده ای است که در هنگام خواب از بدن ما جدا میشود. ، به طور معمول، یک انسان در طی یک ماه یک لایه کامل از پوست مرده را بر روی خوشخواب بر جا میگذارد که با کمک گرد و خاک و عرق بدن منبع تغذیه ای مناسبی برای ویروسها، قارچ ها و کنه های گرد و خاک به وجود می آید.

شما با چشم غیر مسلح قادر به دیدن آنها نخواهید بود. در یک تشک خوشخواب معمولی، میلیون ها کنه خاک و باکتری میتواند وجود داشته باشد که پسماندهای آنها به همراه خاک میتواند درخیلی ها باعث تنگی نفس، آلرژی، بدخوابی، سردرد و یا خستگی شوند.

۸۰% از افرادی که مبتلا به آسم هستند به کنه های خاک واکنش نشان داده و از این رو باعث تشدید بیماری آنها میشوند. از سوی دیگر کنه های خاک میتوانند سبب ایجاد آلرژی های بلند مدت مخصوصا در کودکان شوند.

 

شستشوی تشک خوشخواب در منزل

شستشوی خوشخواب با بهترین مواد شوینده همزمان با بخارکشی ، و تکنیک های منحصر به فرد کارشناسان ما، تنها راه تضمینی از بین بردن کنه های ریز گرد و غبار (مایت ) و ساس تشک و بیشترین جرم ها و باکتریها هستند. کنه های گرد و غبار و ساس ها به شدت به حرارت بالا حساس هستند، و در حرارت بالای ۶۰ درجه سانتیگراد قطعاً از بین میروند. حرارت بالای بخار دستگاههای ما نه تنها باعث تمیزی بیشتر تشک خوشخواب میگردد.

پاک کردن لکه خون و ادرار از تشک خوشخواب

لکه های ایجاد شده بر روی تشک خوشخواب هر چه تازه تر باشند امکان پاک شدن آنها بیشتر میشود. اما گاهی اوقات پاک کردن لکه ها قدری مشکل میشود مخصوصا اگر زمان زیادی از ایجاد لکه گذشته باشد یا خود مشتری اقدام به استفاده از مواد نامناسب جهت پاک کردن لکه کرده باشد. در مورد لکه های قدیمی، معمولا آنها به خورد پارچه خوشخواب رفته و پاک کردن آنها مستلزم مواد مخصوص و زمان بیشتری برای پاک کردن کامل یا محو کردن آن خواهد بود.

 

 

 

ضدعفونی کردن و از بین بردن بوی بد تشک خوشخواب و بالشت

بجای جارو کردن گرد و غبار و پخش کردن کنه های گرد و غبار به صورت ناکارآمد و هزینه کردن مبالغ زیادی جهت تشک های ضد باکتری یا خرید پدهای متعدد ، بهتر است سرویس های ضدعفونی بخار را هر ۴ یا ۶ هفته یکبار جایگزین کنید تا تمامی موجودات حساسیت زا در تشک خوشخواب و بالشت ها از بین بروند.

رطوبت زیاد دشمن خوشخواب است و این رطوبت زمینه رشد قارچ را فراهم میسازد، به همین دلیل ما در فرآیند گندزدائی و ضدعفونی کردن، از بخار خشک استفاده میکنم بدین معنی که کمتر از ۰۵% رطوبت در این فرآیند وجود دارد و به همین دلیل است که پس از اتمام کار امکان رشد قارچ و کپک کاملا از بین میرود همچنین چون رطوبت ناحیه بخار زده بشدت افت میکند و امکان رشد کنه گرد و غبار را هم به حداقل می رساند.

علاوه بر اینها، با تعریق بدن، گرد و غبار و عوامل دیگر که ممکن است برای تشک شما اتفاق بیافتد ( مانند لکه ادرار و خون) پس از مدتی تشک خوشخواب شما بوی خاص خود را میگیرد. که شستشوی مناسب و بخارشویی عمیق این مشکل را نیز برطرف خواهد کرد.

شستشوی خوشخواب در منزل، شستشوی تشک خوشخواب درمنزل، شستشوی خوشخواب در محل، شستشوی تشک خوشخواب در محل، خشکشویی خوشخواب درمنزل، خشکشویی خوشخواب در محل، پاک کردن لکه خون از تشک خوشخواب، پاک کردن لکه ادرار از تشک خوشخواب، بخارشویی خوشخواب، ضدعفونی تشک خوشخواب، از ین بردن بوی ادار، از بین بردن لکه خون، شستشوی تشک دو نفره، شستشوی تشک یک نفره، شستشوی تشک رویال، شستشوی تشک در منزل، بخارشویی بالشت.

خدمات شستشوی تشک-شستشوی مبل-فنرلوله بازکنی خود را به ما بسپارید.

شستشوی مبل

نایژه ارائه دهنده خدمات شستشوی مبل، شستشوی تشک

خدمات شستشوی مبل، شستشوی تشک خوشخواب نایژه به شرح زیر می باشد.

شستشوی مبل : شستشوی مبل و صندلی ناهار خوری با دستگاههای تمام اتوماتیک در منزل با بهترین مواد شوینده فاقد رنگ و بو میباشد. در نحوه شستشوی مبل این شرکت به هیچ عنوان به پارچه مبل آسیب نمی رسد و مبلمان پس از شستشوی در مدت زمان کوتاهی قابل استفاده مجدد میباشد. شستشوی صندلی نهارخوری، مبل های تخت خواب شو و صندلی های اپن و شستشوی انواع مبل راحتی، استیل، سلطنتی، جیر، مبلمان چرم و مخمل نیز جزء خدمات این شرکت هستند.

شستشوی تشک خوشخواب ، باکس و تاج تخت در منزل: خشکشویی انواع تشک در منزل با دستگاه و بهترین مواد شوینده، مواد شوینده به کار رفته دارای خاصیت آنتی باکتریال و ضد عفونی می باشد و به هیچ عنوان پس از شستشوی ایجاد لکه یا بوی نامطبوع نخواهد کرد. ضمن اینکه در زمان شستشوی تشک خوشخواب از لکه بری رایگان نیز بهره مند خواهید شد. شست و شوی باکسهای تخت و تاج تخت با دستگاه نیز قابل اجرا است.

از این مطلب دیدن فرمایید: آموزش شستشوی مبل

دستگاه شستشوی مبل یک دستگاه مکانیزه می باشد که جهت نظافت و شستشوی سطوح عمودی و افقی انواع مبل طراحی و ساخته شده است. در این دستگاه مخازن مجزای آب تمیز و آب کثیف، یک کمپرسور به منظور تولید کف و یک موتور مکنده قدرتمند دو یا سه مرحله ای جهت مکش آلودگی ها، تعبیه شده که اساس عملکرد دستگاه شستشوی مبل را تشکیل می دهد. یکی از مهم ترین مزیت های دستگاه های دستگاه شستشوی مبل تولید فوم است که به دلیل داشتن چگالی پایین بر روی سطوح باقی مانده و آن را به دستگاهی موثر و کارآمد تبدیل می کند.

کف تولید شده توسط کمپرسور غلظت بالایی دارد که به دلیل داشتن قدرت پاک کنندگی زیاد موجب شستشوی با کیفیت سطح می شود و علاوه بر آن از نفوذ آب به داخل صندلی یا مبل جلوگیری می نماید. این فوم روکش مبل و صندلی را به خوبی پوشش داده که آلودگی ها را در خود حل می کند.

برخی از مدل های دستگاه دستگاه شستشوی مبل به سیستم گرمایش مجهز شده اند به صورتی که کف با درجه حرارت بالا تولید کرده و کیفیت شستشوی مبل را افزایش می دهد زیرا آب گرم و یا فوم گرم از توانایی بالایی در حل کردن چربی ها و آلودگی های الکترواستاتیک برخوردار هستند. بدنه دستگاه دستگاه شستشوی مبل که با اتصال مستقیم به برق تغذیه می شود از پلی اورتان غنی شده ساخته شده است که از دستگاه در برابر ضربه های احتمالی محافظت کرده و طول عمر آن را افزایش می دهد.

دستگاه دستگاه شستشوی مبل در محیط های گوناگون هم چون سالن های سینما، رستوران ها، هتل ها، اداره ها و … به کار گرفته می شود، هم چنین برای شستشوی صندلی و کفپوش وسایل نقلیه مانند اتوبوس و قطار نیز مورد استفاده قرار میدهد

Summary
Review Date
Reviewed Item
شستشوی تشک وشستشوی مبل شاید برای شما این سوال پیش بیاد چرا باید تشک خوشخواب شسته شود. عوامل زیادی هستند که باعث کثیفی خوشخواب(تشک تختخواب) خواهند شد که با شستشوی تشک خوشخواب در منزل می توانید آن را رفع کنید. موی خیس، وسایل مرطوب، عرق کردن حین خواب.... خدمات:شتسشوی تشک-شستشوی مبل-فنر لوله بازکنی
Author Rating
51star1star1star1star1star
})