شستشوی تشک

شاید برای شما این سوال پیش بیاد چرا باید تشک خوشخواب شسته شود.

عوامل زیادی هستند که باعث کثیفی خوشخواب(تشک تختخواب) خواهند شد که با شستشوی تشک خوشخواب در منزل می توانید آن را رفع کنید. موی خیس، وسایل مرطوب، عرق کردن حین خواب ،غذا خوردن در رختخواب ،داشتن حیوانات خانگی که عادت دارند بر روی تشک شما بخوابند و … موجب آلودگی و بو گرفتن خواهند شد. این بو ممکن است به علت رشد باکتری و قارچ ها باشد. بنابراین مهم است که شستشوی خوشخواب به طور مرتب و حداقل هر ۶ ماه یک بار صورت بگیرد تا تشکهای شما کاملا تمیز شود و آلودگی از آن دور شود. با شستشوی تشک خوشخواب به حفظ سلامتی خود کمک کنید.

موجودات ریزی که در تشک شما جا خشک کرده می تونه خواب راحت از شما بگیره و این سوال برای شما پیش بیاد که چرا با همه خستگی نمی تونید بخوبی بخوابید.

بله این درسته که این موجودات ریز و میکروسکوپی نه تنها می تونه باعث بد خوابی بلکه در موارد شدیدتر و طولانی مدت باعث ایجاد خارش وقرمزی پوست و حساسیت شما بشهپس توصیه میشه که هر شش ماه یک بار نسبت شستشوی تشک خود اقدام کنید.البته موارد فوق درمورد کودکان که پوستی حساس و بدنی ضعیف دارن بیشتر شایع است.

شرکت نایژه با داشتن کادری مجرب و دستگاهای بروز و پیشرفته و سابقه کاری ده ساله در این زمینه هم اکنون یکی از شرکتهای پیشرو می باشد که می توانید این مشکل به راحتی ودر کمترین زمان ممکن حل کنه. شستشوی تشک

 

شستشوی تشک خوشخواب در منزل یا محل کار بدون مواد شیمیایی مضر

در هر خانه ای آلودگی های پنهانی وجود دارد که سبب بروز مشکلات سلامتی میشوند. اگرچه شما ممکن است به طور مرتب ملحفه های خوشخواب خود را شستشو دهید اما متاسفانه، ما اکثرا از شستشوی و نظافت تشک خوشخواب خود غافل میشوم و فراموش میکنم که جدا از لکه های به وجود آمده بر آن، عدم نظافت آن و باقی مانده آلودگی ها بر سطح و در عمق آن چه عوارض بدی بر سلامتی ما خواهد گذاشت.

 

کثیف شدن تشک خوشخواب

بیشتر کثیفی های که روی تشک خوشخواب جمع میشوند ( جدا از ریختن مایعات و لکه ها ) از گرد و خاک، عرق بدن و پوست مرده ای است که در هنگام خواب از بدن ما جدا میشود. ، به طور معمول، یک انسان در طی یک ماه یک لایه کامل از پوست مرده را بر روی خوشخواب بر جا میگذارد که با کمک گرد و خاک و عرق بدن منبع تغذیه ای مناسبی برای ویروسها، قارچ ها و کنه های گرد و خاک به وجود می آید که آنها پس از تغذیه ، پسماند تولید کرده و باعث آلودگی بیشتر تشک خوشخواب ما میگردند.

شما با چشم غیر مسلح قادر به دیدن آنها نخواهید بود. در یک تشک خوشخواب معمولی، میلیون ها کنه خاک و باکتری میتواند وجود داشته باشد که پسماندهای آنها به همراه خاک میتواند درخیلی ها باعث تنگی نفس، آلرژی، بدخوابی، سردرد و یا خستگی شوند.

۸۰% از افرادی که مبتلا به آسم هستند به کنه های خاک واکنش نشان داده و از این رو باعث تشدید بیماری آنها میشوند. از سوی دیگر کنه های خاک میتوانند سبب ایجاد آلرژی های بلند مدت مخصوصا در کودکان شوند.

 

شستشوی تشک خوشخواب در منزل

شستشوی خوشخواب با بهترین مواد شوینده همزمان با بخارکشی ، و تکنیک های منحصر به فرد کارشناسان ما، تنها راه تضمینی از بین بردن کنه های ریز گرد و غبار (مایت ) و ساس تشک و بیشترین جرم ها و باکتریها هستند. کنه های گرد و غبار و ساس ها به شدت به حرارت بالا حساس هستند، و در حرارت بالای ۶۰ درجه سانتیگراد قطعاً از بین میروند. حرارت بالای بخار دستگاههای ما نه تنها باعث تمیزی بیشتر تشک خوشخواب میگردد، بلکه طور کاملاً طبیعی آن را ضد عفونی کرده و به طور موثری تمامی جرم ها، کنه های گرد و غبار و حتی موجودات آلرژی زای دیگر مانند گالها، شپش ها، کک ها، باکتری ها، قارچ ها و خیلی دیگر از موجودات مضر را از بین می برد.

 

mattress 3

 

پاک کردن لکه خون و ادرار از تشک خوشخواب

لکه های ایجاد شده بر روی تشک خوشخواب هر چه تازه تر باشند امکان پاک شدن آنها بیشتر میشود. اما گاهی اوقات پاک کردن لکه ها قدری مشکل میشود مخصوصا اگر زمان زیادی از ایجاد لکه گذشته باشد یا خود مشتری اقدام به استفاده از مواد نامناسب جهت پاک کردن لکه کرده باشد. در مورد لکه های قدیمی، معمولا آنها به خورد پارچه خوشخواب رفته و پاک کردن آنها مستلزم مواد مخصوص و زمان بیشتری برای پاک کردن کامل یا محو کردن آن خواهد بود.

 

mattress 4

 

ضدعفونی کردن و از بین بردن بوی بد تشک خوشخواب و بالشت

بجای جارو کردن گرد و غبار و پخش کردن کنه های گرد و غبار به صورت ناکارآمد و هزینه کردن مبالغ زیادی جهت تشک های ضد باکتری یا خرید پدهای متعدد ، بهتر است سرویس های ضدعفونی بخار را هر ۴ یا ۶ هفته یکبار جایگزین کنید تا تمامی موجودات حساسیت زا در تشک خوشخواب و بالشت ها از بین بروند.

رطوبت زیاد دشمن خوشخواب است و این رطوبت زمینه رشد قارچ را فراهم میسازد، به همین دلیل ما در فرآیند گندزدائی و ضدعفونی کردن، از بخار خشک استفاده میکنم بدین معنی که کمتر از ۰۵% رطوبت در این فرآیند وجود دارد و به همین دلیل است که پس از اتمام کار امکان رشد قارچ و کپک کاملا از بین میرود همچنین چون رطوبت ناحیه بخار زده بشدت افت میکند و امکان رشد کنه گرد و غبار را هم به حداقل می رساند.

علاوه بر اینها، با تعریق بدن، گرد و غبار و عوامل دیگر که ممکن است برای تشک شما اتفاق بیافتد ( مانند لکه ادرار و خون) پس از مدتی تشک خوشخواب شما بوی خاص خود را میگیرد. که شستشوی مناسب و بخارشویی عمیق این مشکل را نیز برطرف خواهد کرد.

شستشوی خوشخواب در منزل، شستشوی تشک خوشخواب درمنزل، شستشوی خوشخواب در محل، شستشوی تشک خوشخواب در محل، خشکشویی خوشخواب درمنزل، خشکشویی خوشخواب در محل، پاک کردن لکه خون از تشک خوشخواب، پاک کردن لکه ادرار از تشک خوشخواب، بخارشویی خوشخواب، ضدعفونی تشک خوشخواب، از ین بردن بوی ادار، از بین بردن لکه خون، شستشوی تشک دو نفره، شستشوی تشک یک نفره، شستشوی تشک رویال، شستشوی تشک در منزل، بخارشویی بالشت، از بین بردن ساس، بخارشویی ساس، بخارشویی تخت خواب، از بین بردن ساس تشک، بخارشویی خوشخواب، شستشوی خوشخواب یک نفره، شستشوی خوشخواب دو نفره، از بین بردن بوی تشک خوشخواب، جمع آوری موی سگ، جمغ آوری موی گربه، پاک کردن ادار سگ، پاک کردن لکه آبمیوه از روی خوشخواب، پاک کردن لکه چای ازخوشخواب

خدمات شستشوی تشک-شستشوی مبل-فنرلوله بازکنی خود را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

})