سمپاشی

همه ما حداقل یک بار تجربه رویارویی با حشرات موذی را در قسمت های مختلف منزل داشته ایم . تجربه ناخوشایند و البته چند آشور مخصوصا برای خانم ها که از این حشرات وحشت دارند . این حشرات راه خود را از قسمت های مختلف منزل مانند باغچه حیاط ، فضاهای تاریک ، مجراهای فاضلاب به درون منزل پیدا میکنند و البته موجب ایجاد آلودگی در فضای منزل شما می شوند . چنانچه در زمان مناسب و با روش های جلوی این حشرات گرفته نشود تعداد آنها به سرعت زیاد می شود .

برخی از همشهریان عزیز برای مقابله با حشرات موذی از سموم و روش های سمپاشی غیر استاندارد استفاده میکنند و از خطرات این گونه سموم بر سلامت خود و خانواده غافل هستند.  در صورت تماس با این گونه سموم ، جذب بدن شده و مشکلات تنفسی ، گوارشی ، سوزش چشم و یا بیماری های صعب العلاج را در پی خواهند داشت .  در صورت سمپاشی غیر اصولی مواد سمی در محیط پراکنده می شوند و به راحتی در مواد غذایی نفوذ کرده و از طریق آنها جذب بدن می شوند . پس با دانستن این نکات بهتر است همشهریان عزیز به صورت خودسرانه برای از بین بردن حشرات و جانوران موذی از این گونه روش ها استفاده نکنند.

شرکت نایژه با داشتن کادری مجرب و با امکانات کافی به صورت کاملا بهداشتی و ایمن خدمات سمپاشی ساختمان را برای شما در کوتاهترین زمان ممکن جهت پاکسازی حشرات و جانوران موذی مانند سوسک – ساس – مارمولک – مورچه و موش انجام می دهد و این اطمینان را به شما می دهد که کوچکترین خطر و تهدیدی متوجه خانواده شما و محیط منزلتان نخواهد بود.

شرکت نایژه آماده همکاری و عقد قرار داد در زمینه سمپاشی اماکن عمومی – خوابگاها – ادارات  و سازمان های دولتی و خصوصی با شرایط ویژه و مناسب می باشد . جهت مشاوره در خصوص سم پاشی و از بین بردن حشرات و جانوران با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

در سمپاشی ساختمان ها و اماکن،خصوصا سمپاشی منازل رعایت نکات سمپاشی اهمیت بسیاری دارد. سمپاشی توسط افراد غیر حرفه ای می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد و خطرات جانی و مالی به بار آورد. شرکت نایژه  از نیروی متخصص و حرفه ای وهمچنین از استراتژی های سمپاشی روز دنیا استفاده می کند. با اطمینان خاطر می توانید سمپاشی منازل خود را به شرکت سمپاشی نایژه بسپارید. سمپاشی منازل ، سمپاشی ساختمان ها از قبیل سمپاشی منازل مسکونی ، سمپاشی ادارات ، سمپاشی شرکت ها ، سمپاشی رستوران ها ، سمپاشی هتل ها ، و… بصورت کاملا تخصصی ، با ماندگاری طولانی

سمپاشی منازل

})