سرویس کولر گازی و آبی

امروزه یکی از مهمترین مسائل در ساختمان ها تاسیسات سرمایشی و گرمایش می باشد زیرا این تاسیسات در فصول مختلف سال تامین کننده آسایش و رفاه ساکنین می باشند و کوچکترین خللی در عملکرد این سیستم ها مساوی است با بر هم خوردن آسایش ساکنین. انتخاب و سرویس مناسب تاسیسات سرمایش و گرمایش ساختمان باعث صرفه جویی اقتصادی ، صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین افزایش عمر ساختمان خواهد شد. در گذشته به مساله بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان اهمیت داده نمی شد، ولی با سرمایه گذاری های صورت گرفته در کشور و همچنین تدوین استاندارد های لازم در این خصوص برای ساخت و ساز ها تا حد زیادی این امر محقق شده است . سرویس های منظم این سیستم ها توسط شرکت های مجرب نیز ضمانتی برای بازدهی منظم و کاهش مصرف انرژی در ساختمان شما خواهد بود.  جهت انتخاب سیستم سرمایش و گرمایش ساختمان توجه به این نکات ضروری است :

 • سادگی
 • مصرف انرژی
 • کارایی در فصول مختلف سال
 • سازگاری با محیط زیست
 • هزینه نصب و راه اندازی مناسب
 • مطابق با استانداردهای ساخت و ساز کشور باشند

حوزه فعالیت سیستم های سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع شرکت نایژه به شرح ذیل می باشد .

تعمیر و سرویس کولر آبی

سرویس کولر ابی

کولر آبی یکی از قدیمی ترین و ساده ترین سیستم های سرمایش از گذشته تا به امروز بوده است و هنوز هم از محبوبیت زیادی در میان مردم کشور ما برخوردار است. از مزایا و معایب این سیتم می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مزایا

 1. نصب و راه اندازی آسان
 2. هزینه پایین
 3. مصرف برق کم و مناسب
 4. هزینه تعمیر و سرویس پایین
 5. مناسب شرایط اقلیمی اکثر مناطق کشور

معایب 

 1. عدم امکان کنترل دمای اتاق ها به صورت مستقل
 2. انتقال آلودگی و گرد و خاک به درون منزل
 3. مصرف آب بالا
 4. استفاده از فضای زیاد جهت نصب و کانال کشی
 5. امکان منترل رطوبت وجود ندارد

تعمیر و سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

کولر های گازی  چند سالی است در کشور رایج شده و در ساخت و ساز ها معمولا از این سیستم سرمایشی استفاده می شود . کولر های گازی از یک دستگاه بیرونی به نام کمپرسور و یا کندانسور هوایی و از یک یا چند دستگاه داخلی به نام اواپراتور تشکیل شده اند.  اواپراتور درون اتاق نصب می شود و توسط لوله های مسی که درون دیورا تعبیه می شوند به دستگاه کمپرسور بیرونی متصل می شوند. از مزایا و معایب این سیستم به موارد زیر می توان اشاره کرد .

مزایا

 1. کنترل دما و رطوبت برای هر اتاق به طور مستقل امکان پذیر است
 2. نصب و ران اندازی سریع و آسان
 3. عدم نیاز به آب
 4. عدم انتقال آلودگی و گرد و خاک به درون منزل

معایب 

 1. مصرف برق زیاد
 2. هزینه اولیه خرید این سیستم زیاد است
 3. با نصب زیاد دستگاه بیرونی روی ساختمان به ظاهر ساختمان خدشه وارد می کند
 4. چنانچه دستگاه بیرونی روی نمای ساختمان نصب شود دسترسی و سرویس آن مشکل خواهد بود.

 

قطعا شما هم به دنبال یک نمایندگی تعمیر کولر گازی می گردید و ما اینجا هستیم تا بهترین خدمات را برای شما آماده کنیم.

تعمیر اسپلیت و یا کولرگازی را همراه با گارانتی برای شما تعمیر می کنیم! پس دیگر نگران اتفاقات احتمالی پس از تعمیرات نباشید.

سرویس کولر گازی در تهران را با قیمت پایین و به صورت ارزان برای شما عزیزان انجام می دهیم. سرویس کولر گازی در سراسر تهران انجام می شود.

ما با داشتن متخصص ترین تعمیرکاران در زمینه تعمیر کولر گازی بهترین همراه شما برای انجام خدمات تعمیرات بصورت شبانه روزی هستیم.

نایژه با داشتن سابقه و تجربه کاری در  زمینه  تعمیرات کولر گازی و همچنین لوازم خانگی به یکی از مراکز متخصص در زمینه عیب یابی تعمیر و سرویس تبدیل شده ایم که با قیمت های بسیار پایین و ویژه خود همیشه سعی بر رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان خود بوده ایم. بدون نایژه برای تعمیرات کولر گازی به دنبال رضایت کامل شما عزیزان می باشیم که قیمت های مناسبی را به شما عزیزان می دهیم

آیا گارانتی محصولات شما به پایان رسیده است ؟

شاید شما نیز از خود بپرسید چطور میتوان گارانتی دستگاه خریداری شده را حتی بعد از اتمام تاریخ آن نیز مورد استفاده قرار داد ؟

شما میتوانید صرفه نظر از نو ع دستگاه و مدت زمان استفاده از لوازم خانگی خود نسبت به تمدید گارانتی آن اقدام کنید تا در مدت زمان کوتاهی اطمینانی همچون داشتن یک وسیله نو را دوباره تجربه کنید.

تعمیر و سرویس پکیج و آبگرمکن دیواری

سرویس پکیج و آبگرمکن

در گذشته برای تامین آب گرم و گرمایش ساختمان ها از موتور خانه مرکزی استفاده میشد. این سیستم دارای معایب زیادی بود که از آنجمله می توان به هزینه بالای تعمییر و نگهداری آن – مصرف سوخت بالا – آلودگی محیط زیست – اشغال فضای زیاد در ساختمان و… اشاره کرد . اما امروزه این سیستم جایی در ساختمان ها ندارد و جای خود را به پکیج های دیواری داده است . پکیج و یا آبگرمکن دیواری فضای کمی را اشغال می کنند و در آشپزخانه نصب می شوند و دارای مصرف سوخت پایینی هستند و دارای بازدهی بالایی هستند.  هر واحد ساختمان هم از پکیج و یا آبگرمکن دیواری مستقل استفاده میکند که این امر سبب استقلال واحدها از نظر تامین ابگرم و گرمایش می شود. از لحاظ امینی هم این سیستم دارای ایمنی بالایی می باشد و از دودکش های دوجداره جهت تامین اکسیژن ( تامین اکسیژن دستگاه از بیرون ) و انتقال گازهای خروجی استفاده میکنند.  جهت تامین گرمایش از سیستم پکیج می توان از رادیاتور های دیواری و یا سیست لوله کشی کف ساختمان بهره برد که دارای راندمان بالا و مصرف انرژی پایینی هم می باشد. آبگرمکن های دیواری هم مناسب ساختمان های هستند که سیستم گرمایشی مستقلی مانند بخاری دارند می باشند و تنها وظیفه تامین آبگرم ساختمان را به عهده دارند . پکیج و آبگرمکن دیواری هم مانند هر وسیله دیگری در اثر استفاده و زمان دچار استهلاک می شوند ( مخصوصا در جاهایی که آب مصرفی دارای سختی بالا و ناخالصی های زیادی می باشد ) و نیاز به سرویس پیدا میکنند . با سرویس پکیج و آبگرمکن دیواری به موقع و زمان مناسب در مصرف انرژی صرفه جویی می شود و راندمان این سیستم ها بالا می رود. شرکت نایژه آماده سرویس و تعمیر پکیج و آبگرمکن دیواری منزل شما می باشد . تکنسین های ما در کوتاهترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شوند و کار تعمیر و سرویس پکیج و آبگرمکن را در محل شما با بهترین کیفیت انجام می دهند.

تعمیر و سرویس موتورخانه مرکزی

سرویس موتورخانه

 

هنوز هم در بسیاری از ادارات و سازمان ها و ساختمان ها برای تامین گرمایش و آب گرم مورد نیاز از سیستم موتور خانه مرکزی استفاده می شود و لذا نمیتوان گفت که این سیستم به طور کامل منسوخ شده و استفاده نمی شود.  یکی از مزیت های سیستم موتورخانه مرکزیوجود مخزن ذخیره سازی آب گرم است که همیشه مقدار قابل توجهی آب گرم داخل این مخزن وجود دارد و چناتچه فشار آب کم شود مشکل سرد شدن آب براس ساکنین وجود نخواهد داشت (در مقایسه با آبگرمکن دیواری یا پکیج ). بازدید و سرویس موتورخانه یکی از مهمترین کارها جهت حفظ راندمان مناسب این سیستم و همچمین مصرف انرژی آن است . شرکت نایژه با داشتن تجربه کافی و تکنسین های ماهر در این زمینه آماده سرویس دهی به ادارات – سازمان ها – ساختمان ها می باشد .

شرکت نایژه در زمینه سیستم های گرمایش و سرمایش فعالیت گسترده ای دارد و آماده سرویس دهی و نصب این سیتم ها در منازل برج ها و ادارات و سازمان ها می باشد . مهم نیست که سیستم های سرمایش و گرمایش شما از چه نوع و برندی می باشد ، ما آماده تامین و سرویس سیستم های سرمایش و گرمایش ساختمان شما با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان هستیم.

 

})