خدمات نظافت ساختمان

نظافت منزل

نظافت منزل و ساختمان از جمله موارد ضروری و مهم در حوزه بهداشت و سلامت محسوب میشوند. برخی از خانم های خانه دار به دلیل نداشتن شغل بیرون خانه به طور مرتب به نظافت منزل رسیدگی می کنند. اما بعضی از افراد هم به دلیل مشغله کاری فرصت نظافت منزل خود را ندارند ، درساختمان های چند طبقه و برج ها نیز نظافت راه پله و حیاط و پارکینگ معمولا توسط شرکت های خدماتی و کارگران انجام می شود.

نظافت ساختمان کار دشوار و نیازمند حوصله و دقت کافی است و چنانچه این امر به شرکت های زیربط واگذار می گردد بایستی با بالاترین کیفیت انجام شود . اشتباهی که ممکن است خیلی از مردم در این زمینه مرتکب شوند واگذاری نظافت منزل به عهده شرکت های است که مدعی هستند این کار را با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان انجام میدهند ، در صورتی که نظافت کامل و درست یک ساختمان با بخش های زیادی همانند راه پله ها – اتاق ها – آشپزخانه – سرویس های بهداشتی – درب و پنجره ها و … در مدت زمان کوتاه امکان پذیر نیست . پس بایستی در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات نظافت منزل دقت لازم را به عمل آورد و گول تبلیغات و آگهی های پر زرق و برق آنان را نخورد.

نظافت کلیه قسمت های بیرونی و داخلی ساختمان توسط شرکت نایژه پذیفرفته می شود .

نظافت منزل و ساختمان شامل :

نظافت راه پله ها

نظافت حیاط و دیوار های ساختمان

نظافت نرده ها

شستشوی خودرو

نظافت وسایل منزل همانند نظافت یخچال – کمد ها – بوفه  – تخت – میز – نظافت رایانه و ….

نظافت پنجره ها – کلیه شیشه ها –-  درب ها – کفسابی

نظافت آشپزخانه و سرویس های بهداشتی – نظافت انباری – شستن پرده و ملافه ها

قیمت نظافت منزل

 قیمت نظافت منزل با توجه به اندازه ساختمان و نمونه های ذکر شده در بالا متفاوت است . توصیه ما به شما این است به هیچ وجه به تبلیغات نظافت منزل با قیمت کم توجهی نکنید . چون نظافت کامل و مناسب با اصول بهداشتی و چند ساعته یک ساختمان توسط چند کارگر با هزینه ای که اینگونه شرکت ها مدعی آن هستند عملا ممکن نیست . شرکت نایژه این خدمات را با قیمت منصفانه و رقابتی به تضمین کسب رضایت شما ارادئه می دهد.

خدمات نظافت منزل در شرکت نایژه توسط پرسنل خان و آقا و با دقت و حوصله انجام می گیرد. نظافت ساختمان در سرتاسر تهران و برای انواع ساختمان ها مسکونی و اداری و تجاری پذیرفته می شود . چنانچه صاحبان شرکت ها و مدیران برج ها و ساختمان ها تمایل  داشته باشند شرکت نایژه آماده عقد قرار داد جهت نظافت ساختمان آنها به صورت دوره ای و منظم می باشد .

})