خدمات نظافت ساختمان

نظافت منزل

نظافت منزل و ساختمان از جمله موارد ضروری و مهم در حوزه بهداشت و سلامت محسوب میشوند. برخی از خانم های خانه دار به دلیل نداشتن شغل بیرون خانه به طور مرتب به نظافت منزل رسیدگی می کنند. اما بعضی از افراد هم به دلیل مشغله کاری فرصت نظافت منزل خود را ندارند ، درساختمان های چند طبقه و برج ها نیز نظافت راه پله و حیاط و پارکینگ معمولا توسط شرکت های خدماتی و کارگران انجام می شود.

نظافت ساختمان کار دشوار و نیازمند حوصله و دقت کافی است و چنانچه این امر به شرکت های زیربط واگذار می گردد بایستی با بالاترین کیفیت انجام شود . اشتباهی که ممکن است خیلی از مردم در این زمینه مرتکب شوند واگذاری نظافت منزل به عهده شرکت های است که مدعی هستند این کار را با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان انجام میدهند ، در صورتی که نظافت کامل و درست یک ساختمان با بخش های زیادی همانند راه پله ها – اتاق ها – آشپزخانه – سرویس های بهداشتی – درب و پنجره ها و … در مدت زمان کوتاه امکان پذیر نیست . پس بایستی در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات نظافت منزل دقت لازم را به عمل آورد و گول تبلیغات و آگهی های پر زرق و برق آنان را نخورد.

نظافت کلیه قسمت های بیرونی و داخلی ساختمان توسط شرکت نایژه پذیفرفته می شود .

نظافت منزل و ساختمان شامل :

نظافت راه پله ها

نظافت حیاط و دیوار های ساختمان

نظافت نرده ها

شستشوی خودرو

نظافت وسایل منزل همانند نظافت یخچال – کمد ها – بوفه  – تخت – میز – نظافت رایانه و ….

نظافت پنجره ها – کلیه شیشه ها –-  درب ها – کفسابی

نظافت آشپزخانه و سرویس های بهداشتی – نظافت انباری – شستن پرده و ملافه ها

قیمت نظافت منزل

 قیمت نظافت منزل با توجه به اندازه ساختمان و نمونه های ذکر شده در بالا متفاوت است . توصیه ما به شما این است به هیچ وجه به تبلیغات نظافت منزل با قیمت کم توجهی نکنید . چون نظافت کامل و مناسب با اصول بهداشتی و چند ساعته یک ساختمان توسط چند کارگر با هزینه ای که اینگونه شرکت ها مدعی آن هستند عملا ممکن نیست . شرکت نایژه این خدمات را با قیمت منصفانه و رقابتی به تضمین کسب رضایت شما ارادئه می دهد.

خدمات نظافت منزل در شرکت نایژه توسط پرسنل خان و آقا و با دقت و حوصله انجام می گیرد. نظافت ساختمان در سرتاسر تهران و برای انواع ساختمان ها مسکونی و اداری و تجاری پذیرفته می شود . چنانچه صاحبان شرکت ها و مدیران برج ها و ساختمان ها تمایل  داشته باشند شرکت نایژه آماده عقد قرار داد جهت نظافت ساختمان آنها به صورت دوره ای و منظم می باشد .

در این روزهای پرمشغله پیدا کردن نظافتچی مطمئن و حرفه‌ای برای نظافت منزل ونظافت محل کار به مسئله مهمی تبدیل شده است.نایژه مجموعه‌ای از نظافتچی های خانم و نظافتچی های آقای متخصص و مطمئن را گرد هم آورده تا شما بتوانید بدون دغدغه و به راحتی برای نظافت منزل خود به نظافتچی‌های متخصص دسترسی پیدا کنید. درکنار وجود افراد مطمئن، برای سایر امور نظافتی همچون قالی‌شویی، خشکشویی و … نزدیکترین و مطمئن‌ترین سرویس‌دهنده‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید در اسرع وقت با ثبت سفارش نظافت خود به نزدیکترین سرویس‌دهنده دسترسی پیدا کنید.

نظافت و جایگاه آن
درباره اهمیت نظافت و جایگاه آن در فرهنگ ایرانی اسلامی ما بسیار صحبت شده و کمتر کسی است که درباره اهمیت نظافت نشنیده باشد. ایرانیان باستان همواره سعی در نظافت و پاکیزگی منزل داشتند. انتخاب عناصر چهارگانه آب، خاک، آتش و هوا در فرهنگ باستان به عنوان عناصر شکل‌دهنده طبیعت از این جهت قابل تامل است که تمامی آنها خاصیت پاک‌کنندگی دارند. از این بین آتش چنان جایگاهی یافت که تا حد پرستش در ایران قبل از اسلام بالا رفت.

در این میان آب و خاک در ایران بعد از اسلام اهمیت بالاتری یافتند که نقش آنها در نظافت و پاک کنندگی در احکام دینی ما بر کسی پوشیده نیست. در سیره و احادیث بجامانده از معصومین نیز اهمیت نظافت و آراستگی بخوبی هویداست. کمتر کسی است که حدیث معروف “النظافته من الایمان” را نشنیده باشد که پیامبر اکرم نظافت را به عنوان بخشی از ایمان معرفی می‌کند و حتی فراتر از آن در برخی روایات از پیامبر نقل شده است که “بنى الدین على النظافة” و این مساله نشان می‌دهد که نظافت و پاکیزگی بنیان دین است.

نظافت در دنیای امروز
در این روزهای پرمشغله پیدا کردن فردی مطمئن و حرفه‌ای برای نظافت منزل و محل کار به مسئله مهمی تبدیل شده است. بخصوص که با توجه به روند مثبت اشتغال زنان برای زوج‌هایی که هر دو شاغل هستند، فرصت و فراغت رسیدگی به نظافت منزل کم پیدا می‌شود. نایژه مجموعه‌ای از افراد متخصص و مطمئن در حوزه نظافت را گرد هم آورده تا شما بتوانید بدون دغدغه و به راحتی به نظافتچی‌های متخصص دسترسی پیدا کنید. درکنار وجود افراد مطمئن، برای سایر امور نظافتی همچون قالیشویی، خشکشویی و… نزدیکترین و مطمئن‌ترین سرویس‌دهنده‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید در اسرع وقت با ثبت سفارش خود به نزدیکترین متخصصین دسترسی پیدا کنید.

با توجه به اینکه تمامی متخصصین نظافت از فیلترهای نایژه گذشته‌اند، اما مطمئن باشید نایژه  درست‌تر و نظافت بهتری به شما ارائه میدهد چرا که مناسب‌ترین نیرو برای کار خود را خواهید یافت.

نظافت منزل

عوامل موثر بر قیمت نظافت منزل

قیمت سرویس نظافت منزل به صورت ساعتی و یا کلی ارائه می‌شود. البته مرد یا زن بودن نیروی نظافت از عواملی است که هزینه نظافت منزل را تغییر می‌دهد. سرویس نظافت منزل از پر استفاده ترین خدماتی است که توسط یک شرکت نظافتی یا یک شرکت خدمات منزل ارائه می‌شود. برخی  بجای سرویس گرفتن از شرکت خدماتی و نظافتی از یک کارگر نظافت منزل که دوست و آشنا معرفی‌می‌کنند کمک می‌گیرند. گروهی دیگر اما ترجیح می دهند از میان پیشنهادهای چند شرکت نظافت ساختمان که در بازاری مثل نایژه مشغول به کار هستند دست به انتخاب بزنند. اینکه شرکت های مورد استفاده چقدر باسابقه هستند و به چه شیوه ای از نیروهای خود ضمانت می گیرند اهمیت زیادی در اعتماد سازی دارد و باید به مطمئن و امن بودن این شرکت ها واقف بود. معمولا مشتری ها یک شرکت خدماتی را برای نظافت منزل علاوه بر شرایط عادی در مواردی مثل قبل و بعد از جشن ها و مجالس و یا آماده سازی خانه های نوساز برای اسباب کشی و سکونت استخدام می کنند. مشتریان می توانند هم بصورت یکباره و هم با قراردادهای هفتگی و ماهانه از این خدمت شرکت های نظافتی استفاده کنند. مواردی مثل متراژ خانه، تعداد اتاق خواب و سرویس های بهداشتی و همچنین مواد مصرفی شوینده از جمله عوامل اثرگذار بر قیمت هستند. البته شرکت های خدمات نظافتی برآوردهای متنوعی از هزینه نظافت منزل ارائه‌می‌کنند که اگر خواستید از آنها آگاه شوید می‌توانید از این طریق اقدام کنید.

 

۲. متراژ خانه

همانطور که گفته شد هزینه نظافت بصورت ساعتی برآورد و اعلام می شود اما طبیعتا متراژ فضا بر میزان ساعت مورد نیاز و یا تعداد نیروی خدماتی و در نهایت قیمت کلی اثرگذار است. علاوه بر آن ممکن است در خانه های بزرگتر تعداد سرویس های بهداشتی هم افزایش یابد.

۳. تعداد اتاق ها

فضاهای یک پارچه زمان کمتری را برای نظافت نیاز دارند در حالیکه تعداد اتاق ها به دلیل بیشترشدن جزییات کار و صرف زمان و نیروی بیشتر هزینه را افزایش داده و قیمت کلی را بالامی برند. البته تعداد زیادی شرکت نظافت هستند که خدمات نظافت را بصورت کلی قیمت‌گذاری می‌کنند و مثلا بر مبنای تخمین های ۸ ساعته یا ۱۰ ساعته دستمزد کارگر نظافت را اعلام می‌کنند.

۴. تعداد سرویس های بهداشتی

سرویس های بهداشتی به دلیل حساسیت بالاتر مشتریان به صرف زمان و دقت بیشتری برای نظافت نیازدارند دلیل هم این است که معمولا این فضاها از جاهای دیگر خانه کثیف تر هستند.

۵. انواع نظافت

نظافت استاندارد

این خدمت بطور عادی شامل مرتب کردن خانه، گردگیری وسایل خانه، نظافت آشپزخانه، جارو و تی کف، نظافت سرویس های بهداشتی و اتاق ها می شود. معمولا منظور از نظافت منزل همین نوع نظافت است. البته بعضی نقاط هستند که نیاز به دقت بیشتری در نظافت منزل دارند که به خاطر افزایش دادن زمان کل کار بر هزینه نهایی هم تاثیر می‌گذارند.

نظافت دیوارها و پنجره ها

بیشترین تقاضا برای این خدمات در پایان تابستان یا پایان سال اتفاق می افتد. برای این خدمت معمولا شرکت های خدمات نظافتی نیروهای آقا را پیشنهادمی دهند. نکته ای که در مورد نظافت و شستشوی دیوار باید در نظرداشته باشید این است که ۴ ساعت برای این کار معمولا کافی نیست. از این نظر شرکت ها در صورتی که بدانند کار مشتری شامل شستن دیوارها هم هست پیشنهاد می دهند که نیروی آقا را برای ۸ ساعت رزرو کنند.

خانه تکانی

یکی از محبوب ترین و پرتعدادترین سفارش های نظافت منزل در پایان سال اتفاق می افتد. سفارش های خانه تکانی معمولا در بازه های ۸ ساعته و حتی بیشتر انجام می شوند. در برخی موارد به دلیل درخواست مشتری برای شستشوی فرش و قالی یا شستشوی مبلمان کل کار طی دو جلسه و در دو روز انجام می شود.

۶. آقا یا خانم بودن نیروی کار

برای برخی از مشتریان آقا یا خانم بودن نیروی نظافت تفاوت می کند. برای نمونه زمانی که خانم خانه تنهاست معمولا ترجیح بر نیروهای خانم است و زمانی که انجام کار به نیروی فیزیکی بیشتری نیاز دارد اولویت با آقایان است. معمولا نیروی های خانم با توجه به کم تر بودنشان و درنظرگرفتن سختی کار، با قیمت پایه بالاتری به ارائه خدمات می پردازند. دستمزد کارگر نظافت منزل برای آقایان نسبت به خانم ها پایین تر است.

۷. تعداد دفعات

مشتری هایی که برنامه ی منظمی برای نظافت منزل یا محل کار خود دارند، معمولا هزینه کمتری متقبل می شوند. برخی شرکت های خدمات نظافت منزل باندل ها یا پکیج هایی برای این گونه سفارش ها ارائه می کنند که با تخفیف هایی همراه است. البته این را هم در نظرداشته باشید که نیروهای خدماتی هم وقتی بصورت منظم محل کار، منزل یا راه پله و فضای مشاء را نظافت می کنند، انرژی کمتری را صرف کار می کنند چراکه محل به اندازه جاهایی که بطور منظم نظافت نمی شوند کثیف نمی شود. خلاصه که این گونه سفارش های مدت دار و بدست آوردن مشتری های دائمی و وفادار یک معامله دو سر برد محسوب می شود.

این خدمت توسط متخصصین نظافت ارائه می شود.
})