تعمیرات منزل و دکوراسیون

تعمیرات منزل و دکوراسیون:

وقتی چند سالی درخانه ای زندگی می کنید برخی قسمت های آن فرسوده و خراب می شود و هم چنین ساکنین آن خانه نیاز به تنوع و تحولی در خانه احساس می کنند.اگر سیستم لوله کشی خانه آسیب ندیده ونیاز به تعویض ندارد تعمیرات منزل و دکوراسیون ازآشپزخانه شروع می کنیم.
از آنجایی که آشپزخانه از مهم ترین قسمت های خانه است و رفت و آمد در آن زیاد بوده و تقریبا تمام افراد خانواده مقداری از زمان خود را در آن سپری می کنند، از این رو دکوراسیون آن از اهمیت زیادی بر خوردار است و باید به نحوی باشد که برای افراد تازگی داشته باشد.رنگ آمیزی یا تعویض کابینت ها جلوه آشپزخانه را می تواند تغییر و تحول چشم گیری در فضا ایجاد کند زیرا بیشترین سهم فضای آشپزخانه به کابینت ها اختصاص دارد ویکی ازپرهزینه ترین آیتم های بازسازی خانه تعویض کابینت است.
برای این کار لازم نیست هزینه زیادی را متقبل شوید و به تعویض کلی کابینت ها بپردازید بلکه می توانید درب کابینت ها راعوض کنید وهمچنین اگر کابینت های فعلی شما از جنس چوب است می توانید با یک رنگ آمیزی ساده و استفاده از جلا دهنده جلوه آن ها را نو و زیبا کنید.قدم بعدی تعویض نمای کانتر آشپزخانه است که بسته به رنگ جدید کابینت ها و چیدمان آشپزخانه می توانید از جنس های متنوعی برای کانتر جدید واستفاده ازکاشی های جدید برای کف و دیوار آشپزخانه است.

 

 

سرویس بهداشتی نیز از دیگر قسمت هاییست که فضای آن خیلی زود تکراری و کسل کننده می شود.
تغییر جلوه سرویس بهداشتی کار بسیار آسانی است و براحتی می توان آن را نو و جدید کرد.برای مثال با نصب کاشی های جدید برای کف و دیوار ها به کلی جلوه سرویس بهداشتی تغییر می کند. فراموش نکنید که برای سرویس بهداشتی نیز می توانید از کاشی هایی برای دیوار ها و کف استفاده کنید که قابلیت چسبیده شدن روی کاشی های قبلی را دارند.
علاوه بر نصب کاشی های جدید برای دیوار و کف می توانید تجهیزات سرویس بهداشتی خود را از قبیل توالت, توالت فرنگی, روشویی و شیرآلات و هم چنین آینه را نیز تعویض کنید که در این صورت دکوراسیون سرویس بهداشتی شما کاملا تغییر می کند و متحول می شود.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

ما ایرانی ها از دیرباز تا کنون برای خانه های خود از فرش و گلیم و زیرانداز استفاده می کردیم. شاید به همین دلیل باشد که امروزه با آمدن سبک های دکوراسیونی مختلف، ما هنوز هم از فرش در دکوراسیون منزل خود استفاده می کنیم
عکس دکوراسیون منزل مدرن و معاصر
یکی از سبک هایی که امروزه در بسیاری از خانه های ایرانی دیده می شود، تلفیقی از سبک معاصر و مدرن است. معمولا در این خانه ها یا از رنگ های سفید و سرد استفاده می شود و یا از رنگ های شاد و گرم. در ادامه تعدادی عکس دکوراسیون منزل مدرن و معاصر را می بینیم..


دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون منزل مدرن و جدید در سراسر دنیا تبدیل به صنعتی بزرگ و پر طرفدار شده است که با ایده های جدید و طراحی های گوناگون همراه است. در این مطلب دکوراسیون منزل مدرن و زیبایی را با هم بررسی می نماییم که از اصول طراحی دکوراسیون مدرن و روز دنیا به خوبی بهره برده است ضمن اینکه دارای رنگ بندی و زیبایی های ظاهری چشم نوازی می باشد. در ادامه این مطلب با طراحی دکوراسیون منزل مدرن و روز دنیا بیشتر آشنا می شویم لطفا ما را در ادامه همراهی نمایید.
عکس های دکوراسیون منزل مدرن :
در طراحی دکوراسیون خانه های مدرن و جدید ایده ها و طرح هایی به چشم می خورد که شاید بسیار ابتدایی و یا دور از ذهن به نظر آیند اما باید بدانیم که طراحی دکوراسیون منزل مدرن وقتی دارای موفقیت بیشتری است که از طرح های قابل درک و پذیرش برای خانواده ها طراحی شود و تا حد ممکن از طرح های عجیب و ایده های ناهنجار پرهیز شود در تصاویر دکوراسیون منزل مدرن و زیبایی که در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد نیز استفاده از طرح های زیبا و جدید با ایده های قابل پذیرش در فرهنگ های مختلف را مشاهده می نماییم که دارای نورپردازی مناسب، ترکیب رنگ ایده آل و نیز استفاده مناسب از کف پوش و طراحی ایده آل دیوارها است. در این طراحی همچنین با طراح های زیبایی از جمله استفاده از چوب در نقاط مختلف خانه مانند دیوارها و لوازم مختلف منزل است که باعث زیبایی بیشتر این خانه مدرن گشته است در ادامه عکس های دکوراسیون منزل مدرن و زیبا را با هم مشاهده می نماییم.

})