ایزوگام و قیرگونی

ایزوگام-قیرگونیعایق کاری مناسب فضاهایی که در تماس با آب هستند از ضروری ترین کارهای ساختمان می باشد . پشت بام و سرویس های بهداشتی سطوحی هستند که همیشه با آب در تماس هستند. عایق بندی صحیح این فضاها برای ساکنین ارامش خیال را در پی خواهد داشت و در اینده دقدقه وجود نم و رطوبت در ساختمان را نخواهند داشت . لذت بردن از یک روز بارانی برای ساکنین خانه ای که پشت بام انها در اثر بارش باران دچار نم شده و آب به داخل ساختمان نفوذ پیدا کرده است امکان پذیر نخواهد بود و بایستی زیر باران در تلاش برای جلوگیری از نفوذ آب به ردون ساختمان و رفع نم آن باشند . سرویس های بهداشتی منزل هم در صورت عدم عایق بندی صحیح دردسر های بسیاری را نه فقط برای ساکنین منزل بلکه برای ساکنین طبقات پاینتر به بار می آورند . نم ناشی ار جریان آب در حمام یا آشپزخانه به طبقات پایین نفوذ می کند و باعث خرابی در نمای سقف آنها می شود . این موارد تنها گوشه ای از پیامد های عدم عایق بندی پشت بام یا سرویس های بهداشتی منزل می باشد .   بعد از زیر سازی مناسب پشت بام یا سرویس های بهداشتی با استفاده از سیمان و شیب بندی آن از قیر گونی برای عایق بندی این زیر سازی استفاده می شود و توزیع قیر به طور یکنواخت در تمام سطح انجام می شود .برای اطمینان از آب بندی درست بهتر است قیر گونی در دو مرحله انجام شود . برای آب بندی حمام نیز بایستی دیواره های حمام تا ارتفاه ۱/۵ متری قیرگونی شود . قیرگونی به تنهایی برای عایق کاری پشت بام کافی نیست و بهتر است از ایزوگام استفاده شود .

استفاده از ایزوگام برای عایق بندی پشت بام امروزه بسیار رایج است و از محبوبیت زیادی در کشور برخوردار است . نصب سریع و بدون خطر آن و همچنین جذب گرما و عدم انتقال این گرما به سازه ساختمان از جمله مزیت های آن است . ولی باید توجه داشت که کار ایزوگام پشت بام منزل نباید توسط افراد و شرکت های متفرقه انجام شود ، زیرا در صورتی که حتی بهترین نوع ایزوگام هم استفاده شود ولی در نصب آن نکات لازم رعایت نشود نتیجه معکوس را در پی خواهد داشت و با اولین بارش باران یا برف مشکلات نم و رطوبت در ساختمان پدیدار خواهد شد. شرکت نایژه از بهترین نوع ایزوگام و ماهرترین نصاب ها برای عایق بندی پشت بام ساختمان استفاده می کند تا بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه گردد. .

 شرکت نایژه تمامی خدمات ایزوگام و قیرگونی ساختمان را با ضمانت و بیمه نامه ۱۰ ساله برای مشتریان خود انجام می دهد تا این اطمینان را به شما بدهد که عایق بندی پشت بام و سرویس های شما به بهترین شکل انجام شده و نگرانی در این خصوص وجود نخواهد داشت .

})