خدمات آرایشگری در منزل(نایژه)

اگر امکان رفتن به سالن آرایشگاه را ندارید و کودکتان را نمی توانید به همراه خود ببرید یا سرتان شلوغ است ویا حوصله شلوغی آرایشگاه را ندارید می توانید با نایژه تماس بگیرید تاآرایشگران ماهر خود را برای ارائه خدمات آرایشگاهی در اختیار شما قرار دهند

کلیه خدمات ارایشگری در منزل از قبیل:

کوپ.رنگ و مش اصلاح و ابرو و میکرو و هاشور در منزل مشتری

دیگر لازم نیست برای داشتن ظاهری آراسته زمانی صرف کنید و به آرایشگاه بروید، نایژه این خدمات را  به منزل شما می آورید!
ظاهر افراد تا حد زیادی نشان دهنده شخصیتشان می باشد و در ارتباطات اجتماعی موثر است. از دلایل اصلی اهمیت داشتن آرایش برای افراد، پوشاندن عیب های موجود در مو و پوست و زیباتر شدن می باشد.
آرایشگری فن و هنری است که به زیباتر جلوه دادن ظاهر افراد (پوست، مو و …) می پردازد. آرایش به معنی اضافه کردن و پیرایش به معنای کم کردن است. در کشور ما آرایش بیش تر برای خانم ها و پیرایش برای آقایان استفاده می شود.
آرایشگر زنانه به کوتاه کردن، مدل دادن، رنگ کردن موها، آرایش صورت، پاکسازی پوست و طراحی ناخن ها می پردازد
همه‌ی ما انسان‌ها آراستگی و زیبایی رو دوست داریم؛ در دنیای امروز آراستگی ظاهر و آرایش صورت به عنوان یک اصل برای همه مردم مطرحه؛ بهتره بدونید آرایش وقتی معنا پیدا می‌کنه که عیب‌ها رو بپوشونه و مناسب با مکان، زمان، سن و موقعیت اجتماعی افراد باشه؛ اما متاسفانه در جامعه‌ی امروزی ما، معنای آرایش عوض شده و هرچی چهره‌ عجیب‌تر و جالب توجه‌تر باشه، پرطرفدارتره،؛ حتی مهم هم نیست ‌که این آرایش به زیبایی فرد کمک می‌کنه یا نه!

شاید هرکسی فکر کنه خودش می‌تونه بهترین آرایشگر خودش باشه اما به جز بعضی موارد، خلاف این موضوع اثبات می‌شه و این موضوع وقتی روشن‌تر می‌شه که صورت‌تون رو به یک متخصص زیبایی بسپارید و ببینید چطور عیب‌های شما رو می‌پوشونه و تاکید روی اعضای زیبای صورت‌تون رو بیش‌تر می‌کنه؛

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 آرایشگری در منزل

})